Právo nás baví již 20 let! Číst více

úvodní fotka – interiér hlavní pobočky kancelářeúvodní fotka – interiér hlavní pobočky kanceláře

O nás

Právní zastoupení a poradenství již od roku 2002

Královéhradecká právní kancelář s působností po celé ČR. Prostřednictvím členství v mezinárodní asociaci AEA zajistíme právní služby i v zahraničí. Komunikujeme v jazyce českém, anglickém a německém.

šipka dolů

Vyrostli jsme s našimi klienty. Záleží nám na nich.

Začínali jsme ve třech lidech na počátku milénia. Krok za krokem jsme směřovali vzhůru díky přízni klientů, ochotě se učit a pracovat, schopnostem a loajalitě členů našeho týmu. Máme pevné základy, na kterých stavíme. Aktuálně je nás již okolo 50.

Počtem 25–⁠30 právníků se řadíme na samou špičku českých advokátních kanceláří sídlících mimo Prahu. V našich řadách se prolíná zkušenost a rozvaha zakládajících partnerů s elánem a invencí mladších kolegů.

obrázek podání rukou

Budete nám rozumět

V našem podání není právo vědou, ale praktickým použitím právních norem a judikatury. Doporučíme optimální řešení situací, které přináší život. Podle našich zkušeností zajímá většinu klientů především výsledek, čas potřebný k jeho dosažení a vynaložené náklady. Samozřejmostí je otevřené, průběžné a srozumitelné informování klienta a naprostá diskrétnost.

dva debatující advokáti na schůzce

Naše hodnoty

Zájmy klienta a vzájemná důvěra jsou na prvním místě

Dohoda v jakékoli podobě je závazkem, který nikdy neporušíme. Totéž očekáváme od našich partnerů. Jsme advokáti a oprávněné zájmy klienta hájíme za všech okolností.

01

Profesionalita

Profesionalita je podle nás základem důvěry. Nelze jí dosáhnout bez pravidelného vzdělávání, kvalitní praxe a systematiky práce.

02

Kvalita

Kvalita je předpokladem dobrého výsledku. V našem pojetí je kombinací schopností jednotlivce v rámci fungujícího týmu, průběžného vzdělávání a dostatečné kontroly.

03

Respekt

Respekt vnímáme jako projev slušnosti i sebevědomí. Respekt ke klientovi i protistraně je nezbytným předpokladem úspěšného fungování na trhu.

Kolik zaplatíte za právní zastoupení či poradenství?

Jsme zavedená regionální kancelář a jsme na to hrdí. Na druhou stranu známe hodnotu peněz a víme, kolik námahy stojí je vydělat. Proto se cenově nepodbízíme, ale zároveň umíme nabídnout přijatelnou cenu. Ta však z velké části závisí na vašem konkrétním případu, proto nám neváhejte napsat, rádi vám ceny našich služeb nastíníme.

Naše ocenění

Sami naši práci nehodnotíme, lépe ji zhodnotí jiní

Partnerství s PF MUNI

Vzdělání pomáhá vytvářet lepší svět. Naše právní kancelář spolupracuje s Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně při rozvoji mladých a talentovaných lidí.

Podporujeme

Pokud potřebujete právní pomoc nebo máte nějaký dotaz, obraťte se na nás!